Bauer csoport
BAUER Websites > BAUER Hungary > Öntözési szervizszerelőket keresünk > Öntözési szervizszerelőket keresünk
harta46 (1 of 1)
Legyen Ön is a Bauer csapat tagja!

Öntözési szervizszerelőket keresünk!

Csapatunk erősítésére motivált kollégákat keresünk.

Jelentkezzen még ma és legyen Ön is a Bauer csapat tagja!

Feladatai lesznek:

  • öntöző- és hígtrágyaberendezések üzembehelyezése, összeszerelése, karbantartása
  • tanácsadás a felhasználók részére
  • műszaki jelentések önálló elkészítése a megadott rendszerben
  • hibakeresés és elhárítás
  • munkavégzés az ország egész területén

Új kollégánk:

  • elektrotechnikai, mechatronikai, mezőgazdasági gépész végzettségű
  • jogosítvánnyal rendelkezik, és nem okoz gondot a sok utazás
  • terhelhető, párhuzamosan több feladatra képes figyelni
  • szívesen dolgozik emberekkel
  • kompetens, ügyfélközpontú fellépés, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • előny, ha beszél németül vagy angolul

Ajánlatunk:

  • magas szintű szakmai alapokon nyugvó betanítás, képzés saját tréningcenterünkben
  • pozitív munkahelyi légkör, fiatal, motivált csapat
  • képzettségnek és tapasztalatnak megfelelő versenyképes bérezés (alapbér+napidíj+juttatás)

Várjuk fotóval ellátott önéletrajzát vagy bemutatkozó levelét a l.csabai@bauer-at.com email címre!